Arvustused Chocolate Slim

 • Kristel
  Mul oli hea meel, kui proovisin Chocolate Slim. Ta ei ole mitte ainult efektiivne kasutamine, vaid ka meeldiv maitse. Alates esimesest päevast tundsin lihtne. Vaid nädal regulaarne tarbimine jooki ma kaalust alla 7 kg
 • Kerli
  Nüüd ma kaalust alla 8 kg ja joo see kokteil kokku ühe kuu jooksul. Ma ei ole dieedil, ma nüüd söön natuke vähem magus. Chocolate Slim tõesti suurepärane, ta ei ole ainult kiirendab ainevahetust (ja põletab kaloreid), vaid ka vähendab isu!
 • Triinu
  Lõputu dieet, nälgimine ei toonud pikaajalise efekti. Kaalust alla, ja siis naber kaks korda rohkem. Ainult Chocolate Slim normaalne kaal püsib juba mitu kuud, kuigi ma söön peaaegu kõike.
 • Andrus
  Mul on istuv töö, edasi kord, jah ja ei olnud jõudu pärast tööpäeva. Kaalu sai meelde tuletada enda kohta õhupuudus isegi rahule. Oli vaja võtta meetmeid. Ostetud Chocolate Slim, kahe kuu jooksul — miinus 9 kg, vot see on tulemus!
 • Triinu
  Ma ei ole kunagi tundnud end nii hästi, kuidas pärast pildistamist Chocolate Slim. Mingi tõus, olen valmis liigutada mägesid. Oli algusest peale vastu võtta kokteili 4 kg ja nüüd, kui rohkem liigutan, kaal märkamatult ja ilma vaeva läheb.
Arvustused Chocolate Slim, positiivsed ja negatiivsed arvustused
4.9
15